Warunki dostawy zamówień

1. Doręczanie zamówionych kwiatów

 1. Kwiaty doręczamy od poniedziałku do niedzieli (7 dni w tygodniu).
 2. Doręczenie jeszcze dziś. Standardowo zamówienia złożone i opłacone do godz. 17:00 (w sobotę do 13:00) realizujemy w tym samym dniu. Zrealizujemy także większość zamówień złożonych i opłaconych w dzień powszedni po godzinie 17:00 (w sobotę po 13:00), jednak wymaga to wcześniejszego kontaktu telefonicznego pod numerem 791703608 e-mailowego: kontakt@kwiatygardenia.pl. Godziny pracy określone są w zakładce KONTAKT.
 3. Kwiaty doręczamy zawsze w wybranym przez Klienta przedziale czasowym za opłatą według tabeli (odległość liczona od siedziby naszej kwiaciarni: Warszawa Mokotów, ul. Świętego Bonifacego 66/U1, 02-936 Warszawa_:
  Dostawa: do 5 km – 25 zł, do 10 km 30 zł, do 15 km 40 zł, do 20 km 45 zł, do 25 km 50 zł. Powyżej 25 km dostawę wyliczamy indywidualnie.
 4. Doręczenie pomiędzy godz. 00:00 a 9:00 płatne podwojnie. Złóż i opłać zamówienie do godziny 17:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień realizacji. Zamówienie z terminem realizacji na niedzielę przed 9 rano lub poniedziałek przed 9 rano złóż i opłać w sobotę do godz. 13:00. W innych wypadkach sprawdź możliwość doręczenia kwiatów telefonicznie 791703608 lub na kontakt@kwiatygardenia.pl.
 5. Doręczenie w weekend. Kwiaty doręczamy również w sobotę i w niedzielę. Złóż i opłać zamówienie najpóźniej w sobotę do godz. 13:00. Po 13:00 sprawdź możliwość realizacji telefonicznie lub mailowo.
 6. Realizacja zamówień zawierających wieńce, wiązanki pogrzebowe czy duże kompozycje (np. kosz 100 róż). Aby zapewnić doręczenie w godzinach porannych (do godz. 12:00) złóż i opłać zamówienie najpóźniej do godziny 17:00 poprzedniego dnia roboczego, a jeżeli tym dniem jest sobota do godz. 13:00. W innych wypadkach sprawdź możliwość doręczenia telefonicznie lub mailowo.
 7. Gwarantujemy dokładną godzinę doręczenia (np. 9:00) w przypadku wysyłki na ślub lub pogrzeb.
 8. Doręczenie na ślub. Kwiaty na ślub doręczamy w następujący sposób:
  • przed ślubem do domu Panny Młodej lub Pana Młodego
  • do kościoła – wręczone Państwu Młodym podczas składania życzeń
  • do domu weselnego – wręczone osobiście Państwu Młodym bądź orkiestrze, która ogłasza fakt dostarczenia kwiatów lub kelnerowi/obsłudze przyjęcia.
 9. Doręczenie na pogrzeb. Kwiaty na pogrzeb doręczamy w następujący sposób:
  • do domu rodziny zmarłego
  • do kościoła przed ceremonią pogrzebową – ustawione przy trumnie
  • do domu pogrzebowego lub kaplicy – ustawione przy trumnie bądź przekazane obsłudze uroczystości.
 10. Doręczenie w Nowy Rok, Trzech Króli, Wielkanoc, 1 Maja, 3 Maja, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada, 25 i 26 grudnia. W niektórych przypadkach zamówienia z datą realizacji na te dni doręczamy roboczy dzień przed lub roboczy dzień po wskazanej dacie ze względu na czas pracy kwiaciarni. W przypadkach wyjątkowych dostawa może być zrealizowana na indywidualnie określonych warunkach.
 11. Podczas doręczeń do szpitali, hoteli, ambasad i innych instytucji o utrudnionym dostępie do odbiorcy oraz doręczeń na śluby i pogrzeby wymagamy podania numeru telefonu do odbiorcy. Jeżeli nie ma możliwości doręczenia do rąk własnych oraz nie ma kontaktu z odbiorcą, przesyłkę zostawimy w recepcji lub portierni do przekazania odbiorcy przez obsługę instytucji. W takich przypadkach nie jesteśmy w stanie zagwarantować pisemnego potwierdzenia odbioru kwiatów przez odbiorcę.
 12. Nie przekazujemy odbiorcy żadnych informacji o nadawcy kwiatów. Jeżeli chcesz, aby odbiorca wiedział od kogo są kwiaty, podpisz bilecik.
 13. Aby zapewnić skuteczność realizacji zamówienia, podaj numer telefonu kontaktowego do odbiorcy.
 14. Kontakt z odbiorcą. Kwiaciarnia realizująca zamówienie – w razie konieczności – może skontaktować się z odbiorcą w celu potwierdzenia adresu i czasu doręczenia. Podczas takiego kontaktu odbiorca nie jest informowany o charakterze przesyłki, zachowujemy formę niespodzianki. Niestety, zdarza się, że odbiorcy wymuszają na nas informację o charakterze przesyłki. Aby dotrzymać terminu dostawy musimy czasem taką informację przekazać.
 15. Odbiorcę prosimy o pisemne potwierdzenie odbioru przesyłki, jeżeli jest to możliwe.
 16. Odbiorca (wskazany przez Klienta) ma prawo odmowy przyjęcia przesyłki, co oświadcza na potwierdzeniu doręczenia lub informuje nas telefonicznie. Takie zlecenie uznajemy za zrealizowane.
 17. Kwiaciarnia Gardenia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedoręczenie przesyłki wynikające z poniższych sytuacji:
  • nieobecność odbiorcy pod wskazanym adresem w czasie realizacji zamówienia zgodnie z umową z Klientem
  • podanie błędnych danych adresowych.
 18. Doręczenie na adres prywatny lub do firmy. Jeżeli odbiorca jest nieobecny, przesyłkę pozostawimy domownikom lub w recepcji. Jeżeli klient wymaga doręczenia do rąk własnych, należy to zaznaczyć w polu „dodatkowe instrukcje”. Gdy nie ma możliwości pozostawienia przesyłki domownikom bądź w recepcji, wówczas zostawiamy sms z prośbą o kontakt telefoniczny z kwiaciarnią. Gdy odbiorca skontaktuje się z kwiaciarnią, wówczas ustalamy szczegóły ponownego doręczenia w terminie dogodnym dla odbiorcy. W przypadku braku kontaktu odbiorcy w terminie 3 dni zamówienie uznajemy za zrealizowane, po uprzednim potwierdzeniu, że informacja została zostawiona pod prawidłowym telefonem. Klient może odebrać na własny koszt Produkt pod adresem i w terminie wskazanym przez Kwiaciarnię Gardenia uwzględniającym szczególną cechę Produktu, jaką jest szybkie uleganie zepsuciu.

Doręczanie kwiatów z prezentem na terenie Warszawy

 1. Doręczenie jeszcze dziś lub w weekend. Niektóre prezenty na terenie Warszawy jesteśmy w stanie doręczyć w dniu złożenia zamówienia. Możliwość realizacji takiej usługi można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania
Kwiaciarnia Gardenia: tel.: 791703608, e-mail: kontakt@kwiatygardenia.pl
Zobacz również: Regulamin i Polityka Prywatności

Back to Top
Added to cart